Zodpovedne a efektívne pre budúcnosť Bratislavčanov.

Bratislava je krásne mesto. Historické, moderné, má svoju atmosféru a my obyvatelia ju poznáme. Mnoho sa nám podarilo v histórii nášho mesta pobabrať, ale je mnoho vecí, na ktoré môže byť Bratislavčan hrdý.

Vo vedení Bratislavy sa už vystriedalo mnoho ľudí. Atmosféru, ktorú cítite, keď máte rande so svojím mestom, sa im podarilo občas zlepšiť, občas zhoršiť. Dnes však potrebuje Bratislava zmenu.

Ja som sa rozhodol kandidovať, pretože spolu s mojím tímom vnímame, že Bratislava potrebuje novú krv. Bratislava je metropola, ale stagnuje v mnohých oblastiach, mnohé veci sa zasekávajú a nefungujú, ako by mohli. Vidíme to všetci. Peniaze sa bezbreho míňajú, padáme do dlhu a na akýsi „Plán B“ už každý zabudol. Realizujú sa kozmetické úpravy namiesto projektov, ktoré by pomohli zlepšiť život obyvateľom Bratislavy. Takto to ďalej nejde.

Preto sme spolu s mojim tímom vypracovali Plán A pre Bratislavu. Potrebujeme naštartovať Bratislavu ako mesto inovácií, mesto, kde budú mladí radi žiť. Musíme sa začať férovo správať k občanom hlavného mesta, pretože oni sú tí, ktorí rozhodujú o jeho behu. My, samospráva, sme tu pre občana a nie on pre nás. Potrebujeme lepšiu spoluprácu s miestnymi časťami a dostať v mnohých oblastiach rozhodovanie bližšie k ľuďom. A najmä potrebujeme zodpovedný a efektívny rozpočet, bez navyšovania daní a nie bezbrehé míňanie na drahé, hoci na prvý pohľad ľúbivé projekty.

Priatelia. Je toho veľa, čo potrebujeme zmeniť. Ale bez Vás to nepôjde. Tak Vás chcem pozvať a zároveň poprosiť. Príďte 29. októbra 2022 k voľbám. A rozhodnite správne. Ja ponúkam Vám spoluprácu, odbornosť, profesionalitu a svoj tím. Spolu to dáme.